O nas

 Dos Amigos

Jesteśmy loklanymi fanami kuchni meksykańskiej, pragniemy serwować dobre i świeże posiłki, a w szczególności coś czego nie ma jeszcze w Rumi.

Dos amigos to miejsce wyjątkowe. Oprócz serwowania meksykańskich potraw, pragniemy przybliżyć rownież południowo-amerykański klimat. Ideą powstania miejsca jest spopularyzowanie uwielbianej przez cały świat kuchni meksykańskiej, która charakteryzuje się świeżymi i aromatycznymi daniami. W naszym menu znajdą Państwo takie specjały jak Burrito, Tacos, Quesadilla w różnych wydaniach mięsnych oraz wegetariańskich, nie zabraknie oczywiście całej reszty kultowych potraw z Zatoki Meksykańskiej.

Głównym atutem naszych pozycji w menu będzie ich świeżość, ponieważ wszystko przygotowane jest na bieżąco. Staraliśmy się dobrać najlepszych lokalnych dostawców, tak aby produkty charakteryzowała najwyższa jakość. Szanując indywidualizm i kreatywność, w naszym lokalu dostępna jest szeroka paleta sals i dodatków, tak aby każdy mógł stworzyć osobisty i niepowtarzalny smak.

¡Buen provecho Amigos